Akce v lednu

6. 1. v 10: 45 Divadlo Šikulka – Zdraví a hygiena (v MŠ) 11.1. v 10:00 Jak vidím, když nevidím – projektový den s vodícím psem (v MŠ) 24. 1. Divadlo Úsměv – Veselá zima se zvířátky (v MŠ)

pozor na sníh ze střechy

Vážení rodiče, střecha je již proti sněhu zabezpečena, ale v případě sněžení platí zákaz vstupu na terasy z důvodu sesouvání sněhu ze střechy. Děkujeme za pochopení.

PF 2022

Přejeme vše dobré do nového roku, těšíme se, co nám rok 2022 společně s Vašimi dětmi a Vámi přinese 🙂

Mikuláš i vánoční strom

Dnes nás se svou družinou navštívil Mikuláš a odpoledne jsme pak ještě strom na naší zahradě rozsvítili. Děti rodičům předvedly pásmo pro Mikuláše, anděla a čerta a také zazpívaly vánoční koledy. Na závěr se po společném odpočítávání rozsvítil jeden ze stromů na naší zahradě. Osvětlený strom nás bude těšit celou dobu adventní až do Tří … Číst více

Těšíme se na Mikuláše

V pondělí 6. prosince 2021 čekáme s dětmi Mikuláše, anděla a čerta, kteří nám snad přinesou bohatou nadílku. Aby se jim u nás líbilo, vyzdobili jsem školku „v jejich stylu“.

Akce v prosinci

2. prosince 2021 v 10.00 a v 11.00 hodin – Muzikoterapie, netradiční nástroje 6. prosince 2021 dopoledne – Mikulášská nadílka 6. prosince 2021 v 16.00h – rozsvěcení vánočního stromu na zahradě MŠ 16. prosince 2021 v 9.30 hodin – divadlo Antena, Vánoční putování 17. prosince 2021 dopoledne – Vánoční nadílka v MŠ

Čtvrteční návštěva tělocvičny

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 navštívily naše děti v doprovodu a pod dozorem paní lektorky z tanečků tělocvičnu. Moc děkujeme za super program, děti si to užily!

U Myšek mají nové podlahy

Ve třídě Myšek byly během září vyměněny podlahy a koberce. Důvodem revitalizace byla nejen snaha celý prostor prosvětlit, ale především rozdělit třídu na zónu s jídlem, pitím a bez nich. Změna dispozice třídy totiž děti motivuje k samostatnosti a pořádku. Třída Zajíčků nezůstane dlouho pozadu a výměny se dočká již koncem října.

Školní rok se rozjíždí

Vážení rodiče, všechny kroužky (Taneční a pohybový kroužek, Keramika, Sporťáček) začínají první týden v říjnu. Akce, které na vaše děti ve školce čekají naleznete vždy ve složce Kalendář akcí.

Pozvánka na schůzi rodičů

V pondělí 6. září 2021 se v 16,30 hodin bude ve škole konat schůze rodičů, na níž budou rodiče seznámeni se všemi informacemi týkajícími se pobytu dítěte v MŠ, vč. plateb či kroužků. Pokud je to možné, prosíme o účast bez dětí.